Üdvözöljük a

Harmincheten jutottak tovább megyénkből az SZKTV és OSZTV válogatóversenyébe

honlapján!

-

Harmincheten jutottak tovább megyénkből az SZKTV és OSZTV válogatóversenyébe

Szerző: Czirbik Milán | 2019. február 13.

14 szakmában összesen 37 Hajdú-Bihar megyei tanuló jutott tovább a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett írásbeli elődöntőiből. Ők versenyezhetnek tovább a februári válogatókon, ahol majd eldől, hogy kik lehetnek ott  március 12. és 14. között  a fővárosi döntőn, amelyet hagyományosan a Szakma Sztár Fesztiválon rendeznek meg.

 

Gratulálunk a továbbjutó versenyzőknek!

 

 

Sorsz. Versenyző neve Szakképesítés neve Elméleti oktatást végző (tag)iskola Gyakorlati képző neve
1. Bata László Asztalos Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2. Bundi Sándor Vendel Asztalos Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája LAMFORG Kft.
3. Kiss Míra Barbara Bőrdíszműves Debreceni SZC Könnyűipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája Debreceni SZC Könnyűipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
4. Kányási Sándor Martin Épület- és szerkezetlakatos Berettyóújfalui SZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája ZOLEND Kft.
5. Kerti Balázs Épületgépész technikus Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
6. Horváth Zoltán Festő, mázoló, tapétázó Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Kovács József
7. Bársony Dániel Gépgyártástechnológiai technikus Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
8. Csajkos Norbert Péter Gépgyártástechnológiai technikus Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
9. Papp Máté Gépgyártástechnológiai technikus Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
10. Vitányi Gábor Hegesztő Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája VENTIFILT Zrt.
11. Huszti Csaba Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája ICE-STAR Szerviz Kft.
12. Szabó Máté Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája Bakó Péter
13. Czirják György Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
14. Dankai Ádám Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
15. Garda Gábor Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
16. Hegedűs Péter Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
17. Kálucz Miklós Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
18. Káplár István Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
19. Polonkai Pál Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
20. Szőke Csaba Zsolt Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
21. Varga János Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
22. Veress Gábor Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
23. Hajdu László Magasépítő technikus Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
24. Rácz Attila Magasépítő technikus Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
25. Kocsis Krisztián Pincér Debreceni SZC Kereskedelmi NET-PIZZA Kft.
26. Szabó Máté Pincér Debreceni SZC Kereskedelmi Karsol Gastronómiai Kft. (IKON)
27. Busák Viktória Bernadett Szakács Debreceni SZC Kereskedelmi Karsol Gastronómiai Kft. (IKON)
28. Balázs Kornél Vegyész technikus Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
29. Kovács Maximílián Vegyész technikus Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
30. Lengyel András Vegyész technikus Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
31. Molnár Dániel Vegyész technikus Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
32. Csala Tamás Károly Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája FAG Magyarország Kft.
33. Horváth Róbert Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája FAG Magyarország Kft.
34. Kiss Levente László Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája BAUVIV Kft.
35. Magyar Gábor Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája BAUVIV Kft.
36. Papp Roland Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája FAG Magyarország Kft.
37. Szincsák József Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája BAUVIV Kft.
       

 

A http://www.szakmasztar.hu/index.php?modul=main&func=hirek honlapon a továbbjutottak név szerint , valamint az írásbeli elődöntőből tovább nem jutó versenyzők eredményei az azonosító kódjuk alapján megtekinthetők.További információt találnak a továbbjutott versenyzők a honlapra feltöltött tájékoztatóban.

 

A projekt az Innovációs és Technológiai Minisztérium finanszírozásában valósul meg a Nemzeti Foglalkoztatási Alap képzési alaprész terhére, a projekt, illetve a támogatási szerződés száma: NFA-KA-ITM-4/2018/TK/09