Oktatási és képzési osztály

 

Kontér Mária
oktatási és képzési osztályvezető,

stratégiai koordinátor
E-mail: Konter.Maria[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-719

 
 

Vásárhelyi Sándor István

oktatási és képzési osztályvezető helyettes,
tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Vasarhelyi.Sandor[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-712

 

 

Bátori Rozália
képzőhely-ellenőrzési referens
E-mail: Batori.Rozalia[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-711

 

Gajdos Ágnes
tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Gajdos.Agnes[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-748

 

Gáborjáni Szabó Edit
tanulószerződéses
tanácsadó
E-mail: Gaborjani.Szabo.Edit[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-747

 

 

Harcsa Attila
tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Harcsa.Attila[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-724

 

Kerepesi Mónika
szintvizsga referens,

mestervizsga referens
E-mail: Kerepesi.Monika[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-718

 

Kiss Tímea
tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Kiss.Timea[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-742

 

 

 

Vida Viktória

tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Vida.Viktoria[#]hbkik.hu
Telefon +36 52/500-738

 

 

 

 

 

 

Péterné Mangu Erika

tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: Peterne.Mangu.Erika@hbkik.hu
Telefon +36 52/500-726

 

 

 

 


 

 

 

Kulcsárné Csáthy Zsuzsanna

képzőhely-ellenőrzési referens

E-mail: Kulcsarne.Csathy.Zsuzsa@hbkik.hu

Telefon: +36 52/500-733


 

 

  Jeneiné Zsula Ildikó

pályaorientációs tanácsadó

E-mail: Jeneine.Zsula.Ildiko@hbkik.hu

Telefon: +36 52/500-737


 

 

 

 

     Liptai Dóra Judit

     pályaorientációs tanácsadó

     E-mail: Liptai.Dora@hbkik.hu

     Telefon: +36 52/500-717

 

 

 

 

 

 

     Nagyné Tolnai Éva

     vizsgadelegáló referens

     E-mail: Nagyne.Tolnai.Eva@hbkik.hu

     Telefon: +36 52/500-741

 

 

 

 

 

 

     Váradi Ildikó

     MFKB tanácsadó,

     mestervizsga ügyintéző

     E-mail:Varadi.Ildiko@hbkik.hu

     Telefon: +36 52/500-734